Szerkezet lakatos - órabér bruttó 2400 Ft + juttatások) (Veszprém)

Megbízónk 100%-ig magyar tulajdonú, Veszprém megyében két székhellyel is rendelkező cég, több mint 50 éves múlttal. Fő profiljuk az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása különböző ipari felhasználási területekre. Az alábbi munkakörbe keresünk új kollégákat:

Szerkezet lakatos

 (418.000 HUF Bruttó + juttatások)

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges hegesztési kötések, varratok típusai, hegesztési jelölések, valamint a műszaki rajz használata
  • Az előírt minőségi, mennyiségi követelmények és határidők betartása
  • A termékek készítéséhez szükséges hegesztő anyagok, gépek, eszközök, védőeszközök, mérőműszerek, műszerek ismerete és alkalmazása
  • Készülékek, sablonok szükség szerinti használata
  • A minőségi követelmények érdekében önmeózást alkalmazva kell munkáját ellátni

Elvárások

  • Megfelelő szakképzettség
  • Fémiparban, hegesztett acélszerkezetek gyártásában, ipari környezetben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasásban való jártasság
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Tapasztalattól függő alap órabér+műszakpótlék+teljesítmény arányos bónusz+cafetéria
  • Túlóra elszámolása az MT.(Munka Törvénykönyv) szerinti pótlékkal
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Távolról érkező kollégáknak igény szerint ingyenes szállást vagy lakhatási támogatást biztosítanak
  • Bruttó: 418.000Ft+egyéb juttatások (pl. vidéki munkavállalók esetén albérleti támogatás)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva lehet.

Veszprém