Szerkezettechnikus (Budapest)

Szerkezettechnikus

A dinamikusan fejlődő és bővülő, hazánkban meghatározó rendezvénytechnikai cég a Visual Europe Production Kft. munkatársat keres, Technikus pozícióba a cég Szerkezettechnikai ágához.

A Technikus felel a projektek helyszíni lebonyolításáért, mely az alábbi részfeladatokból áll:

  • Részt vesz az előkészítés, tervezés folyamatában
  • Felel az építés, üzemeltetés és bontás tervek szerinti lebonyolításáért
  • Szervezi és irányítja a kivitelező csapat munkáját
  • Kapcsolatot tart a helyszínen az alvállalkozókkal, akiknek a munkáját szervezi és felügyeli.
  • Értékeli a projekteket, véleményezi a munkatársak munkáját
  • Javaslatot tesz a hibák javítására, fejlődésre

A munkakör nagyrészt terepen, rendezvényeken végzett feladat, minimális irodai munkával. Kifejezetten a koordináló, vezető szerep jellemzi. Szükséges a teherbírás, konfliktuskezelés, jó kommunikációs és probléma megoldó képesség, határozottság, és az empátia az ügyfél és a stáb irányába is.

Elvárások

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Truss és színpadrendszerek építési és tervezési tapasztalata
  • vezetői, irányítói tapasztalat
  • felhasználói színtű számítógépes ismeretek
  • CAD alapú rajzprogramok ismerete

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • Prolyte rendszerek ismerete
  • WYSIWYG rajzprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési csomag
    • Garantált bérrel kombinált, teljesítményarányos kereseti lehetőség
    • telefon
  • Változatos projektek
  • Szakmai fejlődést elősegítő környezet, oktatás, fejlesztés támogatása
  • Hosszú távú, kiszámítható bérezés és karrier lehetőség

  • Küldje el számunkra fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Budapest