Szerszám- és gyártóeszköz tervező mérnök (zj-2422) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SZERSZÁM- ÉS GYÁRTÓESZKÖZ TERVEZŐ MÉRNÖK (ZJ-2422)

Feladatok:

  • KIVÁGÓ- (STANC-), DARABOLÓ-, HAJLÍTÓ- és FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁMOK tervezése és módosítása,
  • Gyártóeszközök, szerszámok, elektródák, berendezések tervezése,
  • Projektek kezelése: szerszám-, gyártóeszköz-, készüléktervezésétől az üzembe helyezésig történő folyamat nyomon követése,
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel,
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a vállalat hazai és külföldi részlegeivel.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök v. gépésztechnikus),
  • Daraboló-, kivágó-, hajlító- és fröccsöntő-szerszámok tervezésében szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • Számítógépes tervező programok ismerete (SolidWorks, AutoCad vagy Inventor),
  • Alapszintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvismeret,
  • Önálló munkavégzési képesség,
  • PDM szoftverek ismerete előny.

Munkavégzés helye: M0/Dél, Szigetszentmiklós környéke

Budapest