Szerszám karbantartó (Győr régió) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk leendő kollégát az alábbi pozícióba

Szerszám karbantartó (Győr régió)

Feladatok

  • A rendelkezésre álló adatok alapján (gyártóeszköz üzem igény, piros lap, műszaki rajz, 3D modell, 3D nyomtatott sablon, vázlat, stb) gyártóeszközök módosítása és javítása;
  • A szükséges műveletek elvégzése az alkatrészek mintalapra történő szereléséhez;
  • A mindennapi termelésben keletkezett szerszámokat érintő hibák javítása;
  • A szerszámokban található mozgó és kopó szerszámacél alkatrészek módosítása és javítása;
  • Gyártásba küldés előtt a teljes szerszám ellenőrzése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel és a megrendelővel;
  • Társosztályok munkájának támogatása.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Szakmunkás végzettség;
  • Műszaki rajzok ismerete;
  • Emelőgép kezelő és targonca vezető végzettség;
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk

  • Irodai munkarend;
  • Biztos, stabil munkahely;
  • Színes, kihívásokkal teli feladatok;
  • Támogató vezetőség;
  • Versenyképes bérezés és bejárás támogatás;
  • Ösztönzési rendszer (havi bónusz, 13. havi fizetés és cafeteria);
  • Lakhatási támogatás igénylehető(amennyiben Győr minimum 60 km-es körzetéből költözik Győrbe albérletbe az itteni munkavégzés miatt).

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr