Szerszám mérnök (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Szerszám mérnök

Nemzetközi autóipari partnerünkhöz keresünk szerszám mérnöki pozícióba munkatársat, Borsdo-Abaúj-Zemplén megyei lokációban.

 Feladatok:

  • Présgépek és gyorsprések technológiai támogatása
  • Stancoló szerszámok tervezett és nem tervezett karbantartásának koordinálása
  • Új szerszámok technológiájának kidolgozása és beillesztése a meglévő folyamatba
  • Gyártás közben felmerült problémák/eltérések kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Selejtcsökkentésben való részvétel
  • Átállási idők csökkentése
  • Kapcsolattartás szerszámkészítő cégekkel és a központtal

Elvárások:

  • Minimum 5 év tapasztalat szerszám-tervezés/gyártás, prés-üzemeltetés területen
  • Angol nyelvtudás, német előny
  • Préseken átállási idők optimalizálásában szerzett tapasztalat (SMED)
  • Szerszámüzemi forgácsolási technológiák, szerszámgyártási technológiák ismerete
  • Jó problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését.