Szerszám tesztelő pozíció 2 műszakban Kecskeméten (Kecskemét)

Szerszám tesztelő pozíció 2 műszakban Kecskeméten

Leírás

Unod a 3 műszakot? Unod a hétvégi munkavégzést? Szeretnél egy stabil és kiszámítható munkahelyet?

A térség egyik legkedveltebb foglalkoztatójának megbízásából keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe szerszámgép-tesztelő pozícióba. Megbízható, emberközpontú munkahely, rugalmas munkabeosztás, modern munkakörnyezet várja a jelentkezőket!

Feladatok

  • Építőipari szerszámgépek, fúrók és vésők tesztelése,
  • teszteléshez kapcsolódó számítógépes adminisztráció vezetése,
  • közreműködés a kapcsolódó területek kollégáival.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • alap számítógépes ismeretek,
  • precíz, megbízható munkavégzés,
  • jó fizikum.

Amit kínálunk

  • Nettó 360.000 Ft-os bérezés havonta,
  • nettó 120.000 Ft ajánlási bónusz,
  • bruttó 350.000 Ft hűségprémium,
  • 8 órás műszakok,
  • szabad hétvégék,
  • hosszútávú, stabil munkahely és munkahelyi gyártókörnyezet,
  • modern színvonalas környezet.
  • Mentor program segíti a betanulást és a beilleszkedést,
  • Céges buszjáratok az alábbi településekről: Nagykőrös, Kiskunfélegyháza

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét