Szerszámgépkezelő operátor (Százhalombatta)

Humán Centrum Kft.

Szerszámgépkezelő operátor

Leírás

Partnerünk a gépi megmunkálású és szuperötvözetből készült, összeszerelt turbina-alkatrészek gyártására szakosodott cég, amely az energiatermelő, valamint a repülő- és űripari szektor számára szállít termékeket.

Feladatok

  • Megmunkáló szerszámok előkészítése
  • Fémmegmunkáló gépek kezelése, felügyelete
  • Munkadarabok tisztítása, ellenőrzése
  • Dokumentáció kezelése

Elvárások

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Jó látás, kézügyesség

Amit kínálunk

  • Fix versenyképes órabér
  • Műszakpótlékok: délután 30%, éjszaka 40%
  • Túlóra pótlék: héközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés /tömegközlekedés vagy gépkocsi költségtérítés/
  • Biztosítás a munkaviszony időszakában
  • Munkaruha biztosítása
  • Cafeteria juttatás az első munkanaptól

Előnyök

  • Fémipari tapasztalat
  • Szakmunkás végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Százhalombatta
Százhalombatta