Szerszámkarbantartó (Rétság)

Hanon Systems a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 3 regionális innovációs központtal rendelkezik.

A Hanon Systems Auto Parts Hungary Kft. 2003 óta gyárt elektromos és mechanikus klímakompresszor öntvényeket a Rétsági Ipari Parkban.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Szerszámkarbantartó

Főbb feladatok

  • Öntőszerszámok javítása, karbantartása
  • A szerszámok hibátlan működésének folyamatos biztosítása a termelés részére

Szakmai elvárások

  • Szakirányú fémipari végzettség (esztergályos, gépi forgácsoló, lakatos)
  • Szerszámjavítási, karbantartási ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes jövedelem + béren kívüli juttatások
  • 100% bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahelyen

Munkavégzés helye

Rétság

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, a pozíció megjelölésével küldd el jelentkezésedet a jelentkezem gombra kattintva.

A jelentkezőket Vác és Balassagyarmat vonzáskörzetéből is várjuk.

Rétság