Szerszámkarbantartó (Szolnok)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Kölcsönzési engedélyszám: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzési engedélyszám: BP/0701/075046-5/2022-10

Szerszámkarbantartó
326

Feladatok

  • Gyártás során használt gyártósorok, présgépek és szerszámok állapotának ellenőrzése, javítása

  • Présüzemben található gépek, szerszámok karbantartása

  • Hegesztési, esztergálási feladatok elvégzése melyek szükségesek a karbantartáshoz

  • Megelőző, terv szerinti karbantartások végrehajtása

  • Ad hoc felmerülő hibák elhárítása és azok azonnali jelzése a közvetlen felettes számára

  • Közvetlen felettestől érkező feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú műszaki vagy fémipari végzettség (lakatos, esztergályos területen)- ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez!

  • Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (kézi hidegalakítás: fúrás, menetvágás, marás, csiszolás, köszörülés)

  • Hegesztési ismeret (AWI)

  •  Műszaki beállítottság

  •  Analitikus szemléletmód

  • Önálló munkavégzésre való képesség

  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség

  • Magas együttműködési és erős kommunikációs készség

  • Több műszakos munkarend és álló munka vállalása

  •  Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

KARBANTARTÓ kollégákat keresünk a dinamikusan fejlődő autóiparba lakatos, szerkezetlakatos végzettséggel

Lehetőséget kínálunk, hogy a legversenyképesebb iparágban fejlődhess, tanulhass, ahol egy támogató és szakmai csapat lesz segítségedre minden nap.
Szeretnél élni a lehetőséggel?

Nincs más dolgod, mint JELENTKEZZ hozzánk és pár napon belül ERŐSÍTSD szakértelmeddel a karbantartók csapatát!

RÁD VÁRUNK!

  •         SZUPER ÓRABÉR à minden hónapban pontosan érkező munkabér

  •         STABIL MUNKAHELY à bejelentett hosszú távú, kiszámítható munkaviszony

  •         BÓNUSZ, BALESETBIZTOSÍTÁS à plusz juttatással háláljuk meg a munkád

  •         SZAKMAI KÉPZÉSEK à tanulj, fejlődj, amihez mi hozzájárulunk

  •         INGYENES CÉGESBUSZOK à időt, energiát, pénzt spórolunk meg neked

  •         SZAKMAILAG FELKÉSZÜLT CSAPAT à segítőkész vezetők

  •         CSALÁDIAS LÉGKÖR à szuper munkatársak

    VERSENYKÉPES FIZETÉS – IZGALMAS MUNKA – BÓNUSZRENDSZER – CSALÁDIAS MUNKAKÖRNYEZET – INGYENES CÉGES BUSZOK

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok