Szerszámkarbantartó-Székesfehérvár (Székesfehérvár)

2 műszakos munkarendben új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre Szerszámkarbantartó munkatársakat keres, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre Szerszámkarbantartó munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok karbantartása
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában
  • Karbantartási és javítási munkák elvégzése
  • Javításhoz/ karbantartáshoz szükséges dokumentumok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Szerszámkarbantartó vagy szerszámkarbantartás területén szerzett tapasztalat.
  • Találékonyság, kreativitás, új ismeretek iránti érdeklődés
  • Csapatmunkára való készség, felelősségtudat, határidők pontos betartása
  • Szabálykövetés és a szabályok kivétel nélküli betartatás

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelv alapszintű szintű ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Habosító, vibrációs hegesztő és fröccsöntő gépek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családias, barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan munkaszerződés
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Fejlődési lehetőség

Székesfehérvár