Szerszámkészítő (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Szerszámkészítő

Feladatok

  • Hidegalakító szerszámok napi szintű karbantartása
  • Gyártásközben keletkező hibák elhárítása
  • Megelőző karbantartások elvégzése, azok dokumentálása.

Elvárások

  • Szerszámkészítő, vagy fémipari végzettség;
  • Alapszintű számítógépes ismeretek;
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Lojalitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés;
  • Folyamatszemlélet és analitikus készségek.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Szerszámkészítő végzettség
  • AWI hegesztői gyakorlat
  • Darus vizsga

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar/idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata