Szerszámkészítő (Szigetszentmiklós)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ (ZJ-1283)

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő és/ vagy fém szerszámok javítása, karbantartása;
  • Új alkatrészek, szerszámok elkészítése, gyártása, illesztése, beszerelése;
  • Szerszámgépek kezelése;
  • Szerszámok átszerelése, vizsgálatok végrehajtása;
  • Együttműködés a termeléssel és a mérnökséggel;
  • Szerszámhibák felmérésében való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség ( előny a szerszámkészítő, szerkezetlakatos vagy hasonló szakirányú végzettség);
  • 2-3 éves szerszámüzemben, szerszámgépek kezelésében, szerszámkészítésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés;
  • 2-3 műszakban való munkavégzés vállalása.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Szigetszentmiklós