Szerszámmérnök (Pápa)

Multinacionális gyártó vállalathoz keresünk Szerszámmérnököt:

Legyünk együtt sikeresek!

Szerszámmérnök

Feladatok

  • Fröccsöntő szerszámok, új betétsorok beszerzésnek megtervezése életciklus, kapacitás szempontjából;
  • Szerszámok felújításának megtervezése;
  • Szerszámspecifikáció elkészítése együttműködve a saját és anyacég szakembereivel;
  • Szerszám tartalék alkatrész készlet meghatározása;
  • Javaslattétel a szerszámbeszállítók kiválasztására vonatkozóan;
  • Belső változási kérelmek indítása, követése, akcióterv készítése a szerszám szériagyártásba való
  • bevezetésére vonatkozóan;
  • Időtervek készítése és felügyelete a szerszám jóváhagyás időpontjáig;
  • Műszaki és mintagyártás egyeztetés a beszállítókkal;
  • Szerszám bemintázás megszervezése, méretkorrekciók meghatározása, beszállítók informálása;
  • Szerszám javítások megszervezése;
  • Projektcsapat és a folyamatmérnökség támogatása.

Elvárások

  • Műszaki mérnök végzettség (BSC)
  • Szerszámtervezésben vagy szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Izgalmas feladatok
  • Motiváló bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Projektvezetői tapasztalat előny

Munkavégzés helye

  • Pápa, Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pápa