Szerszámmérnök (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú, modern autóipari beszállító Partnerünkhöz keresünk leendő kollégát az alábbi pozícióba:

Szerszámmérnök

Feladatok

  • A folyamatmérnöki csapat támogatása az új folyamatok, technológiák bevezetésében;
  • Munkautasítások elkészítése, szükség esetén karbantartások elvégzése;
  • Új projektek irányítása, gyártó berendezések és eszközök, szerszámok beszerzése;
  • Projekt fázisban lévő szerszámtervek jóváhagyása;
  • Új szerszámokkal szembeni követelmények kidolgozása;
  • Új termékek szerszámterveinek véleményezése, zsűriztetése, a szerszámtervek elfogadásához szakmai támogatás nyújtása;
  • Új és meglevő szerszámok bevezetése a gyártásba;
  • Próbagyártások elvégzése;
  • Külső szerszámgyártó cégekkel kapcsolattartás;
  • Átalakítási javaslatok tétele a követelményi rendszernek megfelelően, szerszámfejlesztés és optimalizálás;
  • Kisebb tervezések, átalakítások elvégzése házon belül.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség – preferáltan gépészmérnöki;
  • Releváns szakmai tapasztalat autóiparban vagy szerszámtervezésben;
  • Fröccsöntő gépek és szerszámok ismerete;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • AutoCad és NX tervező szoftver ismerete.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Összetartó, támogató csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Cafeteria és bónusz.

Előnyök

  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Budapest

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Budapest