Szerszámüzemi koordinátor (Nagyigmánd)

A hirdetés már lejárt!

Szerszámüzemi koordinátor pozícióba keresünk fröccsöntött szerszámok karbantartásában jártas munkatársat Nagyigmándra.

Szerszámüzemi koordinátor

Feladatok

Feladatok:
-Preventív / korrektív karbantartások tervezése és szervezése Workcell-en belül
-A szerszámkarbantartással kapcsolatos dokumentációk elkészítése és aktualizálása
-Folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal és egyéb partnerekkel angol nyelven
-Együttműködés belső és külső auditok előkészületeiben, illetve részvétel azokon
-5S, Kaizen tevékenységek aktív szakmai támogatása
-Szoros együttműködés a Workcell csapattagokkal a lehető legjobb eredmények elérése érdekében
-Hatékony alkatrészgazdálkodás a zökkenőmentes karbantartási folyamatok biztosításához

Követelmények

Te vagy az ideális jelölt ha:
-Legalább 3 év tapasztalatod van hasonló területen vagy fröccsöntő szerszámok karbantartásában szereztél tapasztalatot
-Angol szakmai nyelvismeret

Nem kötelető de előny ha van:
- SAP ismereted
- felső fokú műszaki végzettséged

Amit kínálunk

-versenyképes bérezés
-utazástámogatás
-egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Nagyigmánd

Nagyigmánd