Szerver és hálózat rendszeradminisztrátor (Budapest)

Ha van tapasztalatod IT üzemeltetésben, úgy érzed megállnád a helyed a kritikus rendszerek működtetésében, profin koordinálnád azokat, és biztos támogatója lennél a partnercégünk infrastruktúrájának, akkor jelentkezz Rendszeradminisztrátori pozíciónkba.

Partnerünk a minőségi utasélményt új szintre emeléséért dolgozik. Budapesti lokációjú csapatukba keresünk új kollégát.

Szerver és hálózat rendszeradminisztrátor

Feladatok

Feladatok:

  • Partnercégünk IT osztályának kezelésében lévő adathálózat és kommunikációs infrastruktúra 2. szintű, és bizonyos esetekben 3. szintű támogatási szolgáltatásának biztosítása.
  • Az ISO20000 alapú „Problem Management” és „Change Management” folyamataival összhangban a problémákhoz és a karbantartásokhoz, rendszer változásokhoz tartozó esetek és jegyek kezelése és dokumentálása.
  • Szakmai kapcsolattartás az informatikai beszállítókkal és a 3. szintű támogatói csoportokkal. Kapcsolattartás a kulcsfelhasználókkal.
  • Rendszer tesztelések – infrastruktúra és felhasználói -, leszervezése, támogatása és dokumentálása.

Követelmények

Elvárások:

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel informatikai vagy villamosmérnök területen
  • Minimum 1 év releváns üzemeltetési tapasztalat
  • Alapszintű MS Windows és Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Középfokon tudj kommunikálni angolul szóban és írásban
  • “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni
  • Nyitottan állj egy-egy új helyzet megoldásához, ügyesen szervezz folyamatokat
  • Kommunikálj hatékonyan és barátságosan
  • Légy önálló, és talpraesett, de ha szükséges, merj támaszkodni a csapatra

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy villamosmérnök területen
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismerettel egyenértékű tudás)
  • haladó szintű Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • hyper-converged infrastructure ismeretek (Vmware vCenter és vSAN ismeretek)
  • kritikus, 7x24 órás rendszerek üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedi, különleges munkakörnyezet
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest