Szerver üzemeltető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, széles IT szolgáltatás, technológia platformmal. Ügyfelük bővülő csapatába onsite munkavégzésre keresünk Szerver üzemeltető kollégát.

Szerver üzemeltető

Feladatok

A szerver üzemeltető az üzemeltető csapat tagjaként onsite támogatja az ügyfél infrastruktúráját egy nemzetközi környezetben.
Feladatok:

  • Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása ügyfeleinknél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Követelmények

Elvárások:

  • minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2008-2016 üzemeltetői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • virtualizációs ismeretekkel
  • storage üzemeltetési ismeretekkel

    Előny:
  • SCCM, Exchange vagy Sharepoint ismeretekkel
  • nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
  • MCSE minősítéssel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest