Szerves analitikus mérnök (Budapest)

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese a Vízminőség és Környezetvédelmi osztályunk

Szerves analitikus mérnökeként

Feladataid lesznek

  • minta előkészítési feladatok
  • szerves mikroszennyezők vizsgálata ivóvíz mintákból GC-MS,GC-FID,LC-MS,TOC,AOX műszerekkel
  • eredmények kiértékelése és rögzítése labor információs rendszerben
  • módszerfejlesztések
  • műszerek felügyelete, ellenőrzése
  • módszerek, folyamatok validálása
  • minőségirányítási dokumentumok vezetés

Te vagy az ideális jelölt ha

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (vegyész / vegyészmérnök / biomérnök)
  • legalább 3 év laborban szerzett tapasztalattal bírsz szerves mikroszennyezők vizsgálatában
  • fontos neked, hogy kiválóan felszerelt laborban végezd munkádat
  • ambiciózus vagy szakmád iránt, kihívásként tekintesz az új feladatokra
  • kimagasló analitikus képesség jellemez
  • önállóan és csapatban egyaránt szeretsz dolgozni
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel)
  • jól kezeled a konfliktusokat és a problémákat gyorsan megoldod
  • precizitás és megbízhatóság jellemez
  • középfokú aktív angol nyelvtudásod van

Amiért érdemes jelentkezned

  • a méréseket új műszereken végezheted, kiválóan felszerelt laboratóriumban
  • motiváló, kellemes munkahelyi légkör
  • összetartó, támogató csapat
  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • stabil, hosszú távú nagyvállalati háttér
  • támogatjuk a személyes fejlődésed
  • kipróbálhatod a vállalati sportolási lehetőségeinket
  • részvétel szakmai konferenciákon

Munkaszerződés típusa

határozatlan

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Jelentkezési határidő

2020. október 31. a beérkezett önéletrajzokat folyamatosan értékeljük, így az első interjúkkal nem várjuk meg a jelentkezési határidőt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat.

Budapest