Szerviz adminisztrátor (Szigetszentmiklós)

Megbízónk részére Munkatársat keresünk

Szerviz adminisztrátor

munkakörben a Szigetszentmiklós telephelyünkre

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • középfokú végzettséged van,
  • aktív angol középfokú nyelvtudással rendelkezel,
  • 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel adminisztrációban
  •  jó problémamegoldó képességű, rendszerszemléletű, gyors és pontos vagy, pozitív, rugalmas vagy és szereted a „pörgést”, fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.
  • Gazdasági, műszaki szakirányú végzettség előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Rád:

  • a gépek nyilvántartásával, bérbeadásával és visszavételével kapcsolatos adminisztráció,
  • gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok koordinálása és adminisztrációja,
  • gépvisszahívások és garanciális ügyintézések adminisztrációja, kárügyintézés,
  • kapcsolattartás a munkatársakkal és az ügyfelekkel.

Ajánlatunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai tréningek.

Szigetszentmiklós