Szerviz mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk magas minőségű anyagtudományi műszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik amelyet jellemzően ipari, kormányzati és akadémiai kutatási osztályokon és laboratóriumokban használandók.

Szerviz mérnök

Feladatok

● Ügyfelekkel és partnerekkel történő kapcsolattartás szervizügyekben: szakértelmedet felhasználva segítsd ügyfeleinket a műszaki kérdések megoldásában és távolról diagnosztizálni a hibákat, valamint
mindezeket megfelelően dokumentáld.
● Komplex elektronikai és mechanikai rendszerek megértése és átlátása: cégünk ionsugaras mintapreparáló eszközei bonyolult mechanikai és elektronikai rendszerekből épülnek fel. A hatékony szervizelés a gépek működésének mély megértését igényli.
● Hibaelhárítás és problémamegoldás: proaktív azonosítása és megoldása az ügyfelek által tapasztalt technikai problémáknak vagy kihívásoknak, biztosítva az elégedettségüket és tartós kapcsolatokat kiépítését.
● Visszaküldött alkatrészek szervizelése és javítása,
● Szükség esetén utazás szervizügyekben: előfordulhat, hogy egy
felhasználó meglátogatása jelenti a szervizügy megoldását.
● Visszajelzés nyújtása a K+F csapat számára, valamint részvétel a K+F tevékenységekben: egy együttműködő és innovatív környezetben a
terepen szerzett tapasztalata rendkívül értékes lesz a folyamatos
fejlesztés és az ügyfélközpontú termékfejlesztés lehetővé tételében.
● Tesztelés és dokumentálás: a gyártott eszközök gyártás utáni
tesztelésének elvégzése, esetleges hibák kijavítása és mindezekről
szóló átfogó nyilvántartások rendszeres és szervezett módon történő vezetése.

Követelmények

●Jó angol nyelvtudás mind beszédben, mind írásban,
● Felsőfokú műszaki végzettség,
● Gyors tanulás és alkalmazkodás az új kihívásokhoz,
● Mérnöki véna: a munkakör szerves része gépeink és alkatrészeik mély ismerete és szerelése.
● Precizitás és figyelem a részletekre: összetett rendszerek átlátása és analizálása. Olyan jelölteket keresünk, akiknek éles szemük van a
részletekre, és következetesen pontos és megbízható eredményeket produkálnak.
● Önálló munkavégzés: a korábbi tapasztalatokat és a nálunk
megszerzett ismereteket felhasználva az egyszerűbb szervizügyek
önálló diagnosztizálása, megoldása és megfelelő dokumentálása.
● Csapatban való munkavégzésre való képesség: a komplexebb ügyek diagnosztikájához és megoldásához elengedhetetlen az együttműködő csapatmunka.
● Elektronikai ismeretek: az elektronikai hibák diagnosztizálása része a munkának.

Amit kínálunk

  • megingathatatlan lojalitás a vállalat részéről
  • kiemelkedő és dinamikusan fejlődő bérezés
  • rendezett és kellemes munkakörülmények
  • jó hangulat, barátságos légkör
  • sok kihívás és hasznos munkavégzés
  • egy csapat, ami közös célokért és egymásért dolgozik

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest