szervizmérnök / szerviztechnikus (Magyarország)

Fémmegmunkálási területen szolgáltatást nyújtó parnerünkhöz keresünk szerviz mérnök, vagy szerviz technikusi pozícióba kijáró kollégát.

Szervíz mérnök/technikus

Feladatok

  • Megbízónk a fémmegmunkálás területén számos szolgáltatást nyújt, ebből az egyik a csúcstechnológiás lemezvágó és lemezmegmunkáló (plazma-és lézervágó, egyengető és csiszoló) gépek telepítése, beüzemelése, és szervizelése.
  • A Te feladatod lesz ennek a területnek a támogatása. Részt veszel az új termékek ügyfélnél való teljes beüzemelési folyamatában, illetve Veled fognak talákozni akkor is ha bármilyen szervizigény lépne fel a gépek kapcsán.
  • A munkád sok utazással fog járni, mert ügyfelünknek országosan vannak partnerei.

Követelmények

  • karbantartói, üzemeltetői vagy szervizmérnöki/technikusi gyakorlat
  • mérnöki vagy technikusi végzettség
  • angol műszaki nyelvtudás ( legyél magabiztosan kommunikáló ezen a nyelven, mert az ügyfelekkel Neked kell majd egyeztetni, jellemzően telefonon)
  • automatizálási, elektronikai, vezérléstechnikai (Hypertherm, LANTEK, Pronest, Beckhoff) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Illetve néhány fontos tulajdonság, melyek szükségesek az ilyen munkához:

  • sikerorientált, ambiciózus, motiválható személyiség
  • képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • lemezmegmunkáló gépek ismerete
  • tanulásra és fejlődésre nyitott egyéniség
  • a munkakörrel járó rendszeres utazás vállalása
  • problémamegoldásra való törekvés.

Amit kínálunk

  • motiváló munkafeladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • külföldi tanulmányutak
  • következetes, ám támogató vezetők
  • teljesítménnyel arányos anyagi díjazás
  • kiváló munkakörülmények és eszközök biztosítása
  • műszaki támogatás, képzés
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteiddel hozzáadott értéket vagy képes teremteni, és erre lehetőséget is kapsz.

Munkavégzés helye: országos