Szerviz munkatárs (laboratóriumi készülékekhez) (Budapest)

Partnerünk már több mint 30 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáik mind a világ élvonalát képviselik, legfőbb vevői közé tartoznak a hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, gyógyszergyárak.

Szerviz munkatárs (laboratóriumi készülékekhez)

Feladatok

- Fagyasztók és hűtőgépek javításában, üzembe helyezésében szerzett gyakorlat
- F-gáz képesítés
- Műszaki végzettség, gépészeti és elektronikai ismeretek
- Angol nyelvtudás: szövegértés és szakmai jellegű kommunikáció
- B kategóriás jogosítvány
- Problémamegoldás önállóan és csapatban

Előnyök:
- Laborkészülékek javításában, üzembe helyezésében szerzett gyakorlat
- Hűtéstechnikai ismeretek különleges hűtőberendezésekkel kapcsolatban
- Felhasználói szintet meghaladó informatikai ismeretek

Követelmények

- Új készülékek (laborkészülékek, mint pl. hűtőgépek, fagyasztók, CO2 inkubátorok,
centrifugák, stb.) üzembe helyezése
- Laborkészülékek hibafeltárása, javítása, karbantartása
- Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, tanácsadás, terméktámogatás
- Részvétel a gyártó képzésein
- Az üzletkötők szakmai támogatása

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Szakmai képzések
- Családias légkör
- Vállalati gépkocsi magánhasználatra is
- Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest