Szerviz munkatervező munkatárs (Szigetszentmiklós)

Ügyfelünk részére Munkatársat keresünk

Szerviz munkatervező munkatárs munkakörben

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • középfokú műszaki végzettséged (technikum) van,
  • építőipari rakodógépekkel, vagy mezőgazdasági gépekkel, vagy teherautókkal kapcsolatos szerelési környezetben szereztél korábban tapasztalatot,
  • min. 2-3 éves termelés tervezési adminisztrációban szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • jó problémamegoldó képességű, rendszerszemléletű, gyors és pontos vagy,
  • vállalatirányítási rendszerek, MS alkalmazások kezelése nem okoz gondot,
  • pozitív, rugalmas vagy,
  • szereted a „pörgést” és tudsz is pörögni,
  • fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és a felelősségvállalás.
  • Autószervizben szerzett munkafelvvői tapasztalat és angol nyelvtuádás előnyt jelent.

A következő feladatok várnak Rád:

  • belső megrendelések alapján a javítási munkák megszervezése,
  • szakemberek napi feladat leosztásának elkészítése,
  • változás kezelés a napi prioritások alakulásával,
  • együttműködés a társosztályokkal (pl. raktár, géptervezés),
  • gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok adminisztrációja.

Ajánlatunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai tréningek.

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós