Szerviz-technikus (Miskolc)

ARAD HUNGARIA Kft. Szerviztechnikust keres.

Az ARAD HUNGÁRIA KFT. 1989 óta a víztechnológia megoldások piacának meghatározó képviselője.

Munkatársat keresünk

Szerviz-technikus

pozícióba.

Bővülő szolgáltatásaink körének kielégítésére keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok

  • Kijáró szerviz technikusi feladatok
  • Helyszíni felmérések
  • Hőmennyiségmérő és vízóra csere
  • Indukciós, ultrahangos és egyéb mérőeszközök telepítése, szoftveres konfigurálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása hibaelemzés
  • Mérőműszerek hitelesítése, kalibrálása, javítással kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • Víz,gáz fűtés szerelési tapasztalat 1-2 év.

Előny

  • Vízvezeték-szerelői vagy víz-, gáz- és központifűtés-szerelői szakmunkás végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Céges Autó, laptop, telefon
  • Több elemből álló juttatási csomag
  • Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

3500 Miskolc Tömösi u. / Országos

Önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva tudja leadni.

Miskolc