Szervízelő, technikai munkatárs- Rotterdam (Hollandia)

A hirdetés már lejárt!

Szervízelő, technikai munkatárs Rotterdam mellett, Hollandiában

Munkavégzés helye: Rotterdam, Hollandia

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaviszony típusa: Teljeskörű munkaidő

Juttatás: 12.07 Euró/óra

Munkaköri leírás

Tapasztalt, szakképzett jelöltet keresünk a bérelt építőipari berendezések egyszerű karbantartására.

Mivel a vállalat kizárólag az építőipari berendezések bérbeadására törekszik, ezeket az eszközöket ismételt használatra is fenn kell tartani.

Ezért keresünk egy technikailag képzett jelöltet aktív angol nyelvvel.

Acélpanelek felszerelése felvonóegységekbe, amelyeket csatlakoztatni kell. Kis lyukakat kell fúrni az acélba, és csavarozni a csavarokat. Ezt követően a terméket megtisztítják és lakkolják.

A munka magában foglalja az elektromos mechanizmus csatlakoztatását is, de nagyon egyszerű és könnyen megtanulható.

A munka hétfőtől péntekig tart (40 órás munkahét). Lehetséges túlóra szombaton.

Alkalmazotti juttatások:

  • Holland munkaszerződés
  • Évi 25 nap fizetett szabad nap
  • Fizetés hetente – saját bankszámla birtoklása fontos
  • Hollandiai koordinátor szolgálatai biztosítva
  • Biztosított szálláshely/kedvezményes áron
  • A Szállítás munkahelyre, illetve szálláshelyre biztosított céges járművekkel
  • A Holland társadalombiztosítási szám bejegyzéséről a munkáltató gondoskodik
  • A kötelező Holland egészségbiztosítás bejegyzéséről a munkáltató érkezést követően gondoskodik
  • Tanácsadás a kiutazással kapcsolatban
  • Ügynökségünk szolgálatai díjmentesek, a munka közvetítéséért nem számolunk föl semmilyen jutalomdíjat Hollandiába utazása előtt, sem pedig utána.

Munkavégzés helye: Rotterdam, Hollandia

Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaviszony típusa: Teljeskörű munkaidő

Juttatás: 12.07 Euró/óra

Tájékoztatás a kiválasztási eljárásról

Ha érdekli ez a pozíció, kérjük, küldjön nekünk egy önéletrajzot, ahol összes eddigi munkatapasztalatát feltűnteti. Minden munkatapasztalatot figyelembe veszünk, és segíthetünk a választásban. Azonnal felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelölttel.

Ügyfelünk, aki nevében munkatársakat keresünk:

Egyéb ipari termelés

Az ügyfél építőipari berendezések bérlésével és szervizelésével foglalkozik

Alkalmazottankénti követelmények:

  • érettségi nélküli középiskola
  • érettségivel rendelkező gimnázium
  • felsőfokú/felsőfokú szakképzés

Nyelvtudás

  • Angol – középfok (B1)

Vezetői engedély

  • B