Szervizes (Gödöllő)

25 éves múltra visszatekintő gödöllői bázisú orvosdiagnosztikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szervizes

Elvárások:

Min. középfokú műszaki végzettség, Informatikai jártasság, Pneumatikai, fluidikai, finommechanikai, elektronikai jártasság, Önálló munkavégzés, Jó kommunikációs képesség, megnyerő stílus, B kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezetés), Angol nyelvtudás (középfok)

Előnyt jelent:

Felsőfokú műszaki végzettség, Laboratóriumi eszközök / gépek ismerete

Feladatok:

Laboratóriumi automaták beüzemelése, szerviz szolgáltatása, helyszíni támogatás Magyarország egész területén.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Szakmai továbbképzési lehetőség Magyarországon és külföldön, Dinamikus, összeszokott csapat, Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Gödöllő