Szervizes munkatárs (Budakeszi)

Nemzetközi cégcsoport termékeinek kizárólagos magyarországi forgalmazója, amely 30 éves múlttal rendelkezik, keres

Szervizes

munkatársat

Feladatok:

A csapat tagjaként egy középvállalat műszaki feladatainak végzése, többek között:

  • beüzemelési, karbantartási, javítási munkák elvégzése
  • ügyfelek és értékesítő kollégák műszaki támogatása
  • munkával járó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a partnerekkel

Feltételek:

  • műszaki végzettség (gépész, villamos, elektronikai), mérnöki végzettség előny
  • érdeklődés az új technológiák iránt
  • önálló, aktív, kezdeményező személyiség
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • számítógépes alapismeretek (Windows, Office)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvismeret előny
  • ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • érdekes, kihívásokat jelentő munka
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai továbbképzések
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, mobiltelefon)
  • családias légkör

Munkavégzés helye:

országos – elsősorban Budapesti és Pest megyei jelentkezőket várunk

Cég központja: Budakeszi

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Budakeszi