Szervizmérnök (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Szervizmérnök

Feladatok

  • A cég profiljába tartozó ipari röntgen berendezések és precíziós folyadékadagoló berendezések műszaki támogatása, szervizelése;
  • Teljes beüzemelési ciklus elvégzése az előzetes gépátvételtől a végső installációig;
  • Vevők technikusi/mérnöki gárdájának felhasználói oktatása;
  • Elektromos, mechanikus és beállítási hibák diagnosztizálása elhárítása az ügyfél telephelyén;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, folyamatmérnökök munkájának segítése;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Szervezett karbantartások a vevők telephelyén;
  • Technikai bemutatók, vevői tesztek elvégzése budapesti laborunkban.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök/mechatronikai mérnök/vegyészmérnök) vagy folyamatban lévő tanulmány;
  • Egyetemi utolsó évesek jelentkezését is várjuk;
  • Gyártástechnológiai érdeklődés;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás a műszaki dokumentációk megértéséhez és beszállítókkal történő egyeztetéshez;
  • Önálló munkavégzés, 2-6 hónapos átmeneti, betanulási időszak után szakmérnökünk segítségével szervizelni képes automata komplex berendezéseket;
  • Műszaki szemlélet, problémamegoldó hozzáállás, rugalmas, kompromisszumkész, de határozott személyiség;
  • Vevőorientált hozzáállás;
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, legújabb gyártástechnológiai innovációk megismerése;
  • Tanulási lehetőség Európa legjobb szervizeseitől;
  • Változatos munkakör;
  • A napi szervizes munka csak Magyarország határain belül, hazai ipar vezető vállalatainál történik. A többi napokon a budapesti székhelyű irodánkban kell dolgozni, home office lehetőséggel;
  • Külföldi tréning lehetőségek;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, barátias légkör;
  • Nemzetközi környezet;
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer;
  • Béren kívüli juttatási csomag;
  • Cégautó (saját használatra is), telefon és laptop.

Előnyök

  • Nagy értékű ipari berendezések szervizelésével, karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat.
  • Adagolás- vagy ragasztástechnikai ismeretek, illetve röntgen technológiai ismeretek.
  • Alapszintű német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest