Szervizmérnök (Lézer terület) (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Szervizmérnök (Lézer terület)

Leírás

Szerszámgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégát!

Feladatok

  • Lézergépek telepítése, szervizelése
  • Garanciális javítások elvégzése, kezelése
  • Műszaki terméktámogatás
  • Mechanikai és elektronikai javítások, felújítások, karbantartások kivitelezése és minőségellenőrzése
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére
  • Meglévő ügyfelekkel és a gyárakkal történő rendszeres kapcsolattartás műszaki kérdésekben

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/gépészmérnök)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Szerviz-, és műszaki/megmunkáló technológia tapasztalat
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatmunkára való készség
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
Előnyt jelent:
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Diagnosztikai szoftverek ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Gépkocsi magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dinamikus jó hangulatú csapat
  • Professzionális háttértámogatás
  • Kötetlen munkarend

Munkavégzés helye

Magyarország