Szervizpont technikus (Miskolc)

Ipari és gépjármű technológiában világszintű hírnévnek örvendő partnercégünk szervizpont technikus kollégát keres 4. generációs elektromos kerékpár hajtás gyártás, illetve klasszikus autóipari területekre.

Szervizpont technikus

Feladatok

  • gyártósorok technikai berendezéseinek zavartalan és balesetmentes üzemelésének biztosítása,
  • a fellépő üzemzavarok hibájának analízise, kijavítása egyénileg és/vagy karbantartói támogatás mellett,
  • a technológiai folyamatosságokat befolyásoló hibák elhárítása, ellenőrzése, a termelésből kiesett munkaórák számának minimálisra csökkentése,
  • a karbantartási utasítás és karbantartási terv (TPM) alapján a karbantartási feladatok elvégzése,
  • aktívan közreműködés a TPM folyamatok és utasítások fejlesztésében,
  • SAP rendszerben rögzíteni az elvégzett javításokat, karbantartásokat és a felhasznált alkatrészeket, szervizpont készleteinek menedzselése,
  • a javítást érintő alkatrészen elvégzett módosítások lerajzolása, engedélyeztetése,
  • gyártósori fejlesztési projektek aktív támogatása,
  • műhelyrend fenntartása.

Követelmények

  • gépész, gépgyártás, villamos vagy mechatronikai technikus végzettség,
  • 1,5-2 év Karbantartásban vagy szervizelésben szerzett szakmai tapasztalat (autóipar és multi környezet előnyt jelent),
  • jó kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó képesség,
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent,
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások, karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél,
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása (ingyenes oktatások, tréningek),
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka,
  • versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag,
  • teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc