Szerviztanácsadó – Munkafelvevő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatukhoz!

Szerviztanácsadó – Munkafelvevő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, rögzítése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve
  • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, előjegyzési napló kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás a javítási folyamat során
  • Szerviztanácsadás, szolgáltatásértékesítés
  • A szerelőműhely munkájának szervezése, a szerviz optimális kihasználtságának biztosítása
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése

Elvárások

  • Legalább szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, dinamikus, megbízható személyiség
  • Önálló, felelős, precíz munkavégzés
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Ügyfél- és teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Csapatban való együttműködés
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeret

Előnyök

  • Angol szakmai nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Kiemelkedő műszaki és technikai felszereltség, kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék)
  • Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budaörs, Budapest

Budapest