Szerviztechnikai munkatársat keresünk (Aba)

A hirdetés már lejárt!

Szerviztechnikai munkatársat keresünk

Feladatok

  • A cég által gyártott és forgalmazott élelmiszeripari berendezések mechanikai és pneumatikai szerelése
  • Gép javítások elvégzése a műhelyben, ill. partnereik telephelyein
  • Részvétel a megelőző karbantartásokban, meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • Új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (géplakatos, gépszerelő karbantartó, műszerész)
  • Pneumatikai ismeretek
  • Minimum 2-3 éves a fenti szakirányok egyikében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás, problémamegoldó képesség, megbízhatósága, terhelhetőség, önálló munkavégzési képesség, szakmai igényesség
  • Vidéki kiszállásokra való hajlandóság
  • Minimális villanyszerelési és/vagy védőgázas AWI hegesztésben való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Havi fix alapbér és teljesítményarányos juttatások
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Felszerelt szerviz autó biztosítása
  • Szakmai fejlődés és szakmai tréningeken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő változatos munka

Leírás

Élelmiszeripari gépgyártó cég SZERVIZTECHNIKAI munkatársat keres! Több mint négyszázötven megépült üzem 30 év alatt. Fő céljuk a tejfeldolgozó üzemek, sörgyárak szervizelése, helyszíni beüzemelése Európától-Ázsiáig. Mintegy 30 éve működő sör- és tejipari gépgyártó cég keres munkatársakat Bp. XI. kerületi munkahelyre.

Munkavégzés helye

Aba

Aba