Szerviztechnikus (Budapest)

Szerviztechnikus

Az Asura Project Support Zrt. az Asura csoport tervezéssel, projekt menedzsmenttel, kivitelezéssel, raktározással és üzemeltetéssel foglalkozó vállalata.

Az Asura csoport világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket.

Egyre bővülő budaörsi telephelyünkre keressük Szerviztechnikus/Villanyszerelő munkakörbe új kollégánkat.

  • Gyenge és/vagy erősáramú rendszerek szerelésében van már pár éves gyakorlatod?
  • Nem félsz a magasságtól?

Feladatok

  • A meglévő gyenge- és/vagy erősáramúrendszerek karbantartása, szervizelése, bővítése, hibák elhárítása az ország minden pontján
  • Új rendszerek telepítése
  • Új kamerarendszerek beállítása

Elvárások

  • Gyakorlat gyenge- és/vagy erősáramú rendszerek telepítésében
  • Precíz, pontos és igényes, önálló munkavégzés
  • Műszaki beállítottság, érzék az elektronika világához
  • Igény a fejlődésre, új technológiák megismerésére, elsajátítására
  • “B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előny

  • Villanyszerelő végzettség
  • Gyakorlat kamerás megfigyelőrendszerek telepítésében
  • Szakirányú végzettség biztonságtechnikai területen
  • Tapasztalat erősáramú villamossági területen
  • Tapasztalat IT és kommunikációs területen
  • Legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Hidraulikus emelőkosaras gépjármű kezelésére vonatkozó jogosítvány

Amit ajánlunk

  • Telephelyi és terepi munkavégzés váltásban, előzetes és flexibilis beosztás szerint
  • Versenyképes alapbér, túlóra és teljesítményarányos alapbéren felüli bónusz
  • Teljes állású, határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszony
  • Munkába járás támogatása
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is

További információ

A munkavégzés országosan, több helyszínen történik, de budaörsi székhellyel.

A munkavégzéshez megkapsz minden szükséges eszközt:

  • Céges járművet
  • Megfelelő munkaruhát
  • Céges mobiltelefont
  • IT eszközöket
  • Minőségi szerszámokat, gépeket

Budapest