Szerviztechnikus (Budapest)

Szívesen foglalkoznál hajtástechnikával? Kisujjadban van a mechanika? Akkor Téged keresünk!

Partnerünk egy piacvezető német világcég, amely a legmagasabb ipari igényeknek megfelelő, üzembiztos elektromotorokat, hajtóműveket és a hozzájuk tartozó egyéb berendezéseket forgalmaz. Budapesti csapatukba keresünk munkatársat szerviztechnikus pozícióba.

Szerviztechnikus

Feladatok

  • Meghibásodott hajtóműves motorok diagnosztikája, javítása (aszinkron villanymotorok, fogaskerekes hajtóművek),
  • Alkatrészek átvizsgálása, szükség esetén tisztítása vagy cseréje
  • Motorok tesztelése

Követelmények

  • Szakirányú végzettésg (érettségi, valamint szakmunkás vagy technikusi végzettség)
  • Igényes, kultúrált, minőségi szakember
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló szerelői területen szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest