Szerviztechnikus (Debrecen)

Hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Elvárások:

Műszaki végzettség (gépészeti, elektromos vagy mechatronikai területen), Legalább 2-3 év szerviztechnikusi vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Önálló, precíz munkavégzés képessége, B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat, Kiváló problémamegoldó képesség, Rugalmasság, mivel a munka különböző helyszíneken történik, Jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent:

Ipari gépek karbantartásában vagy szervizelésében szerzett tapasztalat, Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete

Feladatok:

Ipari gépek és berendezések karbantartása, javítása ügyfeleink telephelyein (Hajdú-Bihar vármegye, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye), Hibaelhárítás, diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, Preventív karbantartási feladatok ellátása a megelőző karbantartási programok alapján, A szerviztevékenységek adminisztrálása (munkalapok kitöltése, javítási jelentések készítése), Ügyviteli szoftver napi szintű kezelése, adminisztrációs feladatok elvégzése, Kapcsolattartás az ügyfelekkel a javítások során, valamint szaktanácsadás biztosítása, Alkatrészigények és szerszámok kezelése, megrendelések koordinálása

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, Munkábajárás támogatása, Egyműszakos munkarend, Stabil, hosszútávú munkalehetőség, , Megbízóról:, Debreceni székhelyű partnercégünk 2003-ban alakult, azóta kiemelkedő teljesítménnyel szolgálja a hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartásának területét. Legyen szó tervezésről, szaktanácsadásról vagy magas minőségű hidraulikus elemek forgalmazásáról, ügyfelei széles körének nyújt megoldásokat. Megbízhatóságukat a korábbi projektek, referenciák alapján bizonyítják. Ha úgy érzed, rendelkezel kellő tapasztalattal jelentkezz műszaki értékesítőnek!, , Legyél Te a következő új munkatársunk!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen