Szervíztechnikus (Budapest)

Szerviztechnikus

Feladatok:

  • Kereskedelmi normál- és mélyhűtő klíma rendszerek, hűtőbútorok, hűtőkamrák javítása/karbantartása
  • Meglévő hűtőrendszerek átépítésében, új rendszerek telepítésében történő aktív részvétel
  • Alvállalkozók szakmai felügyelete
  • Vezérlések, szabályozók beállítása, programozása, kezelése
  • Megrendelőkkel a munkavégzés helyszínén történő kapcsolattartás

Ipari és lakossági klímatechnológiával, valamint légtechnikai és energetikai megoldások komplex kivitelezésével foglalkozó budapesti partnerünkhöz kereünk SZERVIZTECHNIKUSI kollegát.

Elvárások:

  • Szakmai képzettség és szakmai tapasztalat szükséges
  • CO2-es rendszerek ismerete előny, de nem feltétel
  • Magabiztos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai alázat, folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség

​Amit ajánlunk:

  • Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidőt
  • Elektronikus munkalap rendszert
  • Polcozott, jól felszerelt szerviz gépjárművekkel történő munkavégzést
  • Egész évben folyamatos munkavégzést szezontól függetlenül
  • Képzések térítését, folyamatos szakmai fejlődést (pl. CO2-es rendszerek)
  • Változatos feladatokat
  • Családias szemléletű hátteret és rugalmasságot a felmerülő problémák megoldására

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest