Szerviztechnikus (Nagytarcsa)

Dinamikusan fejlődő tisztítás - technológiai kereskedelmi vállalkozásunk

Szerviztechnikus

munkatársat keres azonnali belépéssel!

Feladataid:

  • feladataid között szerepel a piacon egyedülálló professzionális takarítógépek beüzemelése, karbantartása,
  • meglévő és leendő ügyfeleinkkel kapcsolattartás,
  • szervizmunkák elvégzése,
  • igény szerint a helyszínen (gyárak, intézmények) takarítási tesztek lebonyolítása,
  • takarítás minőségének kiértékelése,
  • szervizeléssel kapcsolatos dokumentációk vezetése.

Amit tőled várunk:

  • közép vagy magasabb szintű műszaki végzettséget,
  • érdeklődést a robottechnika iránt,
  • igényt a folyamatos fejlődésre,
  • kiemelkedő számítógépfelhasználói ismereteket,
  • pontos, precíz, a részletekre is igényes munkavégzést,
  • B kategóriás vezetői jogosítványt,
  • nyelvismeret előnyt jelent, elsősorban angol vagy német.

Előnyök:

  • Előnyt jelent a robottechnikában való jártasság, esetleg tapasztalat.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Nem igényel nyelvtudást, azonban az alapszintű német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit mi tudunk nyújtani:

  • versenyképes, átlagon felüli bérezést,
  • betanulási időszakot,
  • home office munkavégzést,
  • céges autót,
  • céges laptopot,
  • stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszonyt,
  • képzéseken, tréningeken való részvételi lehetőséggel járulunk hozzá szakmai fejlődésedhez,
  • külföldi tanulmányi utat,
  • támogató vezetést és munkahelyi környezetet.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa, Ipari Park

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével emailben fogadjuk.

Bér: bruttó 450-470 ezer

Nagytarcsa