Szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 25 éve a világpiacon jelenlévő cég, a Waterlogic Magyarország, dinamikus fejlődése fenntartása érdekében hálózati vízautomata szerviz területre új kollégát keres:

3 fő szerviztechnikus

teljes munkaidőben, Budapest vagy Pest megyei és Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Heves megyei lakhellyel

Feladatok

  • Vízadagoló berendezések piaci javítása és karbantartása
  • Alkatrész és berendezés készletek kezelése
  • Berendezések és tartozékaik szállítása, telepítése, beüzemelése
  • Vízcsatlakozások helyszíni kiépítése

Elvárások

  • Hűtőgép szerelő, elektronikai műszerész, vagy villanyszerelő végzettség
  • Vízvezeték szerelői képzettség vagy gyakorlat előny
  • Legalább kétéves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfélorientált és gazda szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, logikus gondolkodásmód
  • B-típusú jogosítvány
  • Angol aktív vagy passzív nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör, családias hangulat
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (szervizautó, telefon)
  • Műszaki háttértámogatás és folyamatos képzések
  • Hosszútávú, stabil munkahely, dinamikusan növekvő szervezet és üzletá

Munkavégzés helye

2 fő Budapest, Pest megye, és környező megyék

1 fő Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Heves megyék

JELENTKEZZEN! Fényképes önéletrajzát várjuk!

Budapest