szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

szerviztechnikus

Leírás

A 3 Print tanácsadói és üzletfejlesztési szolgáltatásokat nyújt nyomtatási szolgáltatóknak, szállítóknak, szoftverfejlesztőknek és vállalkozóknak.

Tanácsot adunk ügyfeleinknek olyan kérdésekben, mint az analógról digitálisra való átalakítás, az új üzleti modellek, a piacra jutás, a web-nyomtatás modellek és a piacra lépés.

Segítünk ügyfeleinknek a fúziós és felvásárlási döntésekben, berendezések és megoldások beszerzésében.

Feladatok

  • nyomtatógépek és egyéb készülékek helyszíni és műhelyi beüzemelése, szervízelése, karbantartása és javítása
  • szaktanácsadás
  • külföldi tréningeken aktív részvétel

Elvárások
  • Mechatronikai, villamosipari vagy finommechanikai végzettség
  • Magas szintű elektronikai, számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs és szervező készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség önálló, és csapatban végzett munkában
  • Angol nyelvismeret középfokon szóban és írásban
  • Előny a hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Laptop,telefon és céges autó
  • Versenyképes fizetés
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest