Szervíztechnikus (Pécs)

Igazi autószerelői vénával rendelkezel? Az anyagmozgató gépek szakértője vagy? Kirendelt ügyfeleknél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartásához és szervízeléséhez keresünk új kollégákat egy szuper csapatba!

Szolgáltatói szektorba keresünk szervíztechnikus kollégákat!

Szervíztechnikus

Feladatok

  • elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése
  • szolgáltatás képviselése
  • adminisztráció

Követelmények

  • autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség, vagy elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel
  • legalább 1-2 év szakmai tapasztalat a leírt területek valamelyikében
  • önálló, hatékony és pontos munkavégzés
  • szakmai igényesség
  • ügyfélközpontúság, jó kommunikáció
  • mobilitási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • juttatási rendszer
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs