Szerviztechnikus álláslehetőség (Budapest)

Technikusi vagy esetleg mérnöki végzettséggel rendelkezel? Szívesen váltanál vagy aktívan keresel állást? Szeretném figyelmedbe ajánlani a SZERVIZTECHNIKUS álláslehetőségeinket!

Szerviztechnikus álláslehetőség

Feladatok

  • Gépek / gépsorok műhelyben vagy helyszínen történő javítása
  • Hibadiagnosztizálás, karbantartói feladatok
  • Alkatrészrendelés lebonyolításában részvétel
  • Ügyfelek szakszerű tájékoztatása

Követelmények

  • mérnöki vagy műszerész végzettség,
  • egy vagy több műszakos munkarend
  • budapesti (vagy környéki) lakhely,
  • középfokú számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat)
  • B kategórás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség nívós vállalatoknál
  • Versenyképes juttatási csomagok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Biztos álláslehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest