Szerviztechnikus - gázkészülékek (Budapest)

Gas Equipment Mechanic

Gázüzemű gépek karbantartására, hibaelhárítására keresünk új kollégát Budapest és Pest megyei munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus

Fő feladatok:

  • A márkaszerviz képviselőjeként a napi címlista látogatása Budapesten
    és vonzáskörzetében (napi 5 helyszín)
  • Felmerülő hibák megoldása, különböző gázüzemű készülékek
    javítása (kazánok, vízmelegítők stb.)
  • Együttműködés a kollégákkal és az ügyfelekkel

A munkakör betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • Gázüzemű készülékek javításában szerzett tapasztalat (szakirányú végzettség megléte előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó készség, proaktivitás

Az új kolléga az alábbi juttatásokban fog részesülni:

  • Kiemelkedő bérezés: fix alapbér és bónusz, cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Képzési lehetőség, hozzájárulás a fényképes gázszerelői bizonyítvány megszerzéséhez
  • Kiegyensúlyozott munkakörülmények

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét várjuk jelentkezését önéletrajzával együtt.

Budapest