szerviztechnikus - Pest megye (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

több, mint 50 éve működő, intralogisztikában kiemelkedő vállalathoz keresek kijáró szervizes kollégát. A cég az iparágban vezető szolgáltató, innovatív ötletekkel dolgozó vállalat, ahol az ügyfélkiszolgálás kulcsfontosságú.

szerviztechnikus - Pest megye

Feladatok

megbízónk ügyfeleinél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése

két területre keresünk kollégákat: a Dunától keletre, egyrészt Észak-Kelet Pest megye és Budapest észak-keleti része, másrészt Dél-Kelet Pest megye, Budapest dél-keleti részét beleértve

Követelmények

autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség

ha előbbiekkel nem rendelkezel, akkor elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel

ha hidraulika ismeretekkel rendelkezel, az előnyt jelent

legyen legalább 3 év szakmai tapasztalatod a leírt területek valamelyikében

fontos, hogy önálló, hatékony és pontos munkavégzést várunk el

ehhez elengedhetelen a szakmai igényesség

szolgáltatóként elvárás az ügyfélközpontúság, jó kommunikáció

mobilitási hajlandóságra is szükség van, hisz' Pest megye területén van a munkavégzés

B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, és előny ha még gyakorlott vezető is vagy

erkölcsi bizonyítványt is kérünk majd Tőled

Amit kínálunk

egy műszakos állás, hétfőtől péntekig

versenyképes alapfizetés

egészségbiztosítás próbaidő után

választható túlóralehetőség

stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség

korszerű munkaeszközök

folyamatos képzés és szakmai fejlődés