szerviztechnikus - Pest megye (Pest megye)

Intralogisztikában kiemelkedő vállalathoz kezesünk kijáró szervizes kollégát

Szerviztechnikus - Pest megye

Feladatok

  • megbízónk ügyfeleinél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése

Követelmények

  • autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség
  • ha előbbiekkel nem rendelkezel, akkor elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel
  • ha hidraulika ismeretekkel rendelkezel, az előnyt jelent
  • legyen legalább 3 év szakmai tapasztalatod a leírt területek valamelyikében
  • fontos, hogy önálló, hatékony és pontos munkavégzést várunk el
  • ehhez elengedhetelen a szakmai igényesség
  • szolgáltatóként elvárás az ügyfélközpontúság, jó kommunikáció
  • mobilitási hajlandóságra is szükség van, hisz' Pest megye területén van a munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, és előny ha még gyakorlott vezető is vagy
  • erkölcsi bizonyítványt is kérünk majd Tőled

Amit kínálunk

  • egy műszakos állás, hétfőtől péntekig
  • versenyképes alapfizetés
  • egészségbiztosítás próbaidő után
  • választható túlóralehetőség
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés