Szervíztechnikus (WHC011976) (Magyarország)

Field Service Technician (Szervíztechnikus) (WHC011976)

Jelentkezz most szervíztechnikusnak vezető gázmotorgyártó partnercégünkhöz!

Feladatok:

  • Jenbacher gáz- és biogázmotorok üzembe helyezése, karbantartása és javítása
  • Mechanikai, valamint villamos hibák feltárása, elhárítása a gázmotorokon és a hozzájuk tartozó vezérlő rendszereken
  • Javítás után fennmaradó fel nem használt alkatrészek, illetve felújítható alkatrészek előírás szerinti előkészítése, csomagolása és jelentése
  • Elektronikus (esetenként kézi) munkalap részletes kitöltése, rendszerbe való feltöltése
  • Céges mérőeszközök, elektromos gépek, kézi- és egyéb szerszámok, szervízautó rendeltetésszerű használata

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pl. mezőgazdasági gépszerelő / autószerelő / autóvillamossági szerelő / géplakatos stb.)
  • Dugattyús gépeken szerzett tapasztalat
  • Munkavégzéssel járó utazás vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol/német és horvát/szerb nyelvismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Bel- és külföld