Szervizvezető (Budapest)

Ha szívesen dolgoznál egy svájci tulajdonú, sokszínű ügyfélkört és fejlődési lehetőséget biztosító multinacionális vállalatnál, olvass tovább!

Szervizvezető

Feladatok

  • Felsőfokú műszaki végzettség és hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, magabiztos személyiség
  • Jó szervező készség, részletekre való odafigyelés
  • Igényes munkavégzés
  • Sikerorientált és pozitív „meg tudom csinálni” hozzáállás
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Ms Office, SAP ismeret

Követelmények

  • A hozzá tartozó szerviztechnikusok létszámának optimalizálása, feladatok meghatározása (pl. útvonaltervezés, munka-terhelések és oktatások)
  • Szerviztechnikus kollégák vezetése, előtérbe helyezve a vevői és dolgozói elégedettséget, a minőségi munkát és hatékonyságot
  • Karbantartási és javítási munkák, valamint a területéhez tartozó karbantartási portfolió és szerviz szerződés felügyelete és nyomon követése ajánlattól a kintlévőség-kezeléséig
  • Modernizációs üzlet követése az ajánlattól a megrendelésig a területileg illetékes üzletkötővel együttműködve, majd a szerelésvezetővel a kivitelezés és az üzembe helyezés nyomonkövetése
  • Vevő-igények és reklamációk kezelése és nyomon követése
  • Aktív kapcsolattartás (kiépítés, fenntartás) a kulcsfontosságú és potenciális ügyfelekkel
  • Ajánlatok előkészítése és a tárgyalások során bemutatása, árakról és szolgáltatásokról való tárgyalás a különösen kiemelt ügyfelek esetében
  • A biztonsági követelmények maradéktalan betartása és betartatása, a biztonsági bejárások elvégzése az előírásoknak megfelelően

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • közvetlen és támogató vezetőség
  • gyors kezdési lehetőség

versenyképes juttatási csomag, mely tartalmazza:

  •       céges autó
  •       céges mobiltelefon, melyet privát célra is használhatsz
  •       teljesíthető bónuszrendszer
  •       cafeteria juttatás
  •       bónusz

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest