Szervizvezető (Budapest)

Európa egyik legjelentősebb létesítményüzemeltető vállalata számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Szervizvezető

Feladatok

  • Saját szerviz csapat irányítása, munkaszervezés
  • Meglévő és új partnereknél munkák felmérése, árajánlat készítés
  • Kivitelezésbe bevont alvállalkozók irányítása
  • Megrendelt ajánlatok kivitelezésének koordinálása, költségvetés nyomon követése
  • Új ügyfelek szerzésében közreműködés, kezdeti tárgyalások lebonyolítása,megszervezése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, belső kollegákkal
  • Havi tevékenység riportok készítése az Ügyfél és a vállalati belső szervezet számára
  • Alapszintű pénzügyi- és HR riportok elkészítése
  • Számlák igazolása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (villamos és / vagy épületgépész)
  • Legalább 4 éves épületüzemeltetői/ kivitelezésben projekt vezetői gyakorlat
  • Középfokú számítástechnikai ismeretek, MS Office gyakorlott kezelése
  • Haladó szintű Microsoft Excel, Word, Outlook ismeretek
  • Alapfokú pénzügyi- és gazdálkodási ismeretek, költségtudatos szemlélet
  • Vezetői engedély
Amit kérünk új kollégánktól
  • Önálló munkavégzés mellett csapatjátékos
  • Szolgáltatói mentalitás
  • feladat orientáltság
  • rugalmasság, kreatív gondolkodásmód
  • precízség, pontosság, határidők betartása
  • Igényesség a saját- és beosztottjai munkavégzésére, minőségszemlélet
  • Aktív hozzáállás a munkavégzésben
  • Kiváló problémamegoldó készség és szemlélet
Legjobb pályázónk ilyen
  • Csapatjátékos
  • Udvarias, határozott
  • Tárgyilagos problémamegoldás jellemzi
  • Szereti a változatos feladatokat, kihívásokat
  • Jó stressztűrő
  • rugalmas
  • Projekt menedzsment gyakorlata van

Előnyök

Angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent

Amit kínálunk

Amit mi ajánlunk új kollégánknak

  • Világszinten jelentős vállalat háttérrel rendelkezünk
  • Családias légkör, dinamikus csapat, összetartó kollegák
  • Szociálisan érzékeny cégvezetés
  • Egyéni fejlesztési lehetőségek
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Feladatoknak megfelelő bérezés teljes bejelentéssel

Budapest