Szerződéskezelő- és Árazási Kontroller (3567) (Szekszárd)

Szerződéskezelő- és Árazási Kontroller (3567)

Feladatok

  • Felügyeli és karbantartja a szerződéseket minden aspektusból
  • Folyamatok adminisztratív és analitikai támogatásának biztosítása
  • Elszámolási, számlázási és back-office tevékenységek
  • Árkalulációk előkészítése és validálása
  • Eladási árak ellenőrzése
  • Szerződésekkel, árakkal és mennyiségekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása hatékonyan együttműködve a projektvezetővel, társosztályokkal, külső partnerekkel
  • Folyamatjavító kezdeményezések, lehetőségek és fejlesztési lehetőségek azonosítása és elősegítése

Elvárások

  • Főiskolai / Egyetemi Végzettség
  • Kontrolling/ügyviteli területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Részvétel egy világszerte jelen lévő cégcsoport munkájában
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, komplex munkakör

Leírás

Partnerünk, cégcsoport magyarországi tagjainak Szolgáltatója. Feladatuk a cégcsoport tagjainak kiszolgálása HR, munkaügyi, pénzügyi és számviteli területen.

Munkavégzés helye

Szekszárd

Szekszárd