Szigetelőanyag gyártó operátor (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Szigetelőanyag gyártó operátor
217

Feladatok

  • Szigetelőanyag előkészítése, vágási munkák elvégzése – szabásterv alapján
  • Lemezolló használata, kezelése
  • Levágott szigetelőanyag ellenőrzése és átszállításra való előkészítése
  • Dokumentáció vezetése az elvégzett munkafolyamatokról

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Számolási képesség – szabástervek kalkulálása, pontos összeadás, kivonás
  • Alapszintű számítógépes ismeret – munkaműveletek rögzítése miatt elengedhetetlen
  • Rendszeretet és szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, jó fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság

Amit kínálunk

Olaj- és száraz transzformátorok gyártásával, fejlesztésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára új munkatársakat keresünk Szigetelőanyag gyártó operátor pozícióba:

Szeretsz mindent rendben tudni, kényesen ügyelsz a pontosságra és gyári környezetben is van tapasztalatod, akkor ezt a munkakört NEKED találták ki!

MODERN munkakörülmények – KIMAGASLÓ bérezés –FEJLŐDÉSI lehetőség – BETANÍTÁS mentor által

  • MAGAS alap órabér: br. 1724 Ft/óra
  • Egyéb juttatások:
    • 10%-os HAVI BÓNUSZ
    • CAFETERIA (br. 504 000 Ft/év)
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület
  • Műszakrend: 2 műszak (8 órás, hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés, SZABAD hétvégék)
Budapest