Szikraforgácsoló (gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettséggel) (Szolnok)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Szikraforgácsoló (gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettséggel)
397

Feladatok

  • Autókarosszéria elemek gyártáshoz szükséges fém présszerszámok javítása, karbantartása
  • CNC huzalszikra, tömbszikra és startlyukfúró önálló kezelése
  • Síkköszörű, eszterga, egyetemes marógép kezelése
  • Megelőző és terv szerinti karbantartások végrehajtása
  • Ad hoc felmerülő hibák elhárítása és azok azonnali jelzése a közvetlen felettes számára
  • Vezetőktől érkező feladatok ellátása

Elvárások

  • CNC forgácsoló/ gépi forgácsoló végzettség - ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez!
  • Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (kézi hidegalakítás: fúrás, menetvágás, marás, csiszolás, köszörülés)
  • Alapszintű CNC vezérlői ismeret
  •  Műszaki beállítottság
  • Műszaki rajz olvasás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magas együttműködési és erős kommunikációs készség
  • Több műszakos munkarend és álló munka vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Munkarend: 2 műszak

Amit kínálunk

KIHAGYHATATLAN állás REMEK lehetőségekkel!

Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol azonnali kezdéssel CSAK 2 műszakban dolgozhatsz?

Amennyiben a válaszod IGEN -> jelentkezz hozzánk és LEGYÉL egy támogató csapat tagja.

  • KIEMELKEDŐ ÓRABÉR -> ha kitartó vagy szintet léphetsz, így EMELKEDIK a béred
  • BÓNUSZ, CAFETÉRIA -> már a próbaidő alatt is biztosított
  • SZAKMAI KÉPZÉSEK -> támogatjuk a fejlődésed egy összetartó csapattal
  • GYORS FELVÉTELI ELJÁRÁS -> azonnali munkakezdés, nem váratunk meg
  • INGYENES CÉGES BUSZOK -> fontos számunkra, hogy támogassunk

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak:

Abony, Cegléd, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Kengyel, Bagimajor, Bánhalma

Egyéb településekről is TÁMOGATJUK a bejárást az MT-ben előírtak szerint!

Munkavégzés helye

Szolnok, Bánki Donát út 1.

Szolnok