Szimulátorfejlesztő és automatizálóspecialista (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Szimulátorfejlesztő és automatizálóspecialista

Feladatok

  • Szimulátor framework (Java) fejlesztése és karbantartása
  • A szimulátor funkcionális működésének biztosítása, a felmerülő hibák javítása
  • Tesztautomatizálás
  • Nemzetközti csapatban való munkavégzés

Ha mindezzel rendelkezel,

  •  Informatikai területen szerzett diploma
  • Java szoftverfejlesztői projekttapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka és felelősségvállalás szükséges
  • Magas szintű önálló munkavégzés
  • Komplex összefüggések értelmezése
  • Jó problémamegoldó képesség és javítási potenciálok felismerése
  • Tapasztalatok nemzetközi multinacionális környezetben

Nyelvtudás:

  • Erős középfokú német nyelvtudás
  • Opcionálisan angol nyelvtudás

IT  eszközök ismeretek:

  • Unix ismeretek
  • Telekommunikációs és vállalati informatikában szerzet tapasztalatok
  • Java tapasztalat
  • Tesztautomatizálási (HP-UFT) ismeretek
  • XML ismeretek
  • SOAP, SOA/BP ismeretek
  • Szkriptelés ( bash, perl, python)
  • Az informatikai és üzleti logika és folyamatok ismerete

Budapest